Yritys Serviz Oy

Nimi: Jarno Hovi
Osoite: Jakokunnantie 24 00660 Helsinki
Puh: 0407322472
s.posti:jarno.hovi@kunnontarkastus.com

Multihills Oy

Nimi: Jarmo Alamäki
Osoite: Välikatu 27, 53200 Lappeenranta
Puh: 045 – 638 0645
s.posti: jarmo.alamaki@gmail.com

Oy Insinööritoimisto ReCon

Nimi: Markku Varsanpää
Osoite: Vaasanpuistikko 18 4 krs, 65100 VAASA
Puh: 050 3007570
s.posti: markku.varsanpaa@recon.fi
WWW.RECON.FI

Turvallisuus- ja rakennusinsinööritoimisto A.Oksala Ky

Nimi: Aku Oksala
Osoite: Siikaranta 9 B, 70620 Kuopio
Puh: 044-5808842
s.posti: aku@aoksala.fi
WWW.AOKSALA.FI

Rakentajain Insinööritoimisto Oy

Nimi: Jukka Stick
Osoite: Tuusantie 3, 03100 Nummela
Puh: Stick 0400 642 629 tai toimisto 09 225 2300
s.posti: jukka.stick@rit.fi
www.rit.fi

Pohjanmaan Ilmastointihuolto Oy

Nimi: Janne Penttilä
Osoite: Raiviontie 8, 67700 Kokkola
Puh: 040 5213756
s.posti: janne.penttila@pmih.fi
Janne.penttila@nuohoojat.fi

www.pmih.fi

VARA Palvelut Oy

Nimi: Teijo Niinimäki
Osoite: Vapaalantie 8A, 01650 Vantaa
Puh: 044 3087375
s.posti: teijo.niinimaki@varapalvelut.fi
www.varapalvelut.fi

Suomen Laatuilma Oy

Nimi: Kari Hakamaa
Osoite: 61980 PÄNTÄNE
Puh: 0401769733
s.posti: kari.hakamaa@tervekoti.fi
www.suomenlaatuilma.fi

KLV-palvelu Oy

Nimi: Markku Laine
Osoite: Köydenpunojankatu 14, 20100 Turku
Puh: 0504334342
s.posti: markku@klvpalvelu.fi
www.klvpalvelu.fi

Pirkanmaan Nuohouspalvelu Oy

Nimi: Jyri Sihvo
Osoite: Vaihtotie 1 B 33470 YLÖJÄRVI
Puh: 0500640164
s.posti: noki@luukku.com
www.nuohous.com

Ilmastointi-ja nuohouspalvelu Miettunen Oy

Nimi: Teppo Miettunen
Osoite: 85320 Markkula
Puh: 0400914183
s.posti teppo.miettunen@miettunen.com
www.miettunen.com

Vakatuuli Oy

Nimi: Juha Tuuli
Osoite: 02970 Espoo
Puh: 0451480844
s.posti: juha@vakatuuli.fi
www.vakatuuli.fi

Air-an – Sisäilmatutkimus

Kangasalan seutu,
Lappeenranta – Imatra – Parikkala – Kitee
Nimi: Petteri Tiainen
Puh: +358 407136485
S-posti: petteri@air-an.fi

Joensuun seutu
Nimi: Juha Kinnunen
Puh: 0500 577989
S-posti: juha@air-an.fi

Mikkelin seutu
Nimi: Jukka Toivanen
Puh: 0400 373 937
S-posti: jukka@air-an.fi

Prodeco Oy Lappi

96100 Rovaniemi
Nimi: Jarmo Tuomikoski
Puh: 0505555482
s.posti: jarmo.tuomikoski@prodeco.fi
www.prodeco.fi

A-Insinöörit Rakennuttaminen Oy

Alasintie 10 90400 OULU
Nimi: Rauno Pakanen
puh: 0504680020
s posti rauno.pakanen@ains.fi
www.a-insinoorit.fi

Tehopuhdistus Vesa Toiviainen Oy

Nimi: Vesa Toiviainen
Osoite: 00760 Helsinki
Puh + 358 407509832
S-posti : info@tehopuhdistus.fi
www.tehopuhdistus.fi

AE VIRTANEN

Nimi: Arto Virtanen
Osoite: 37200 Siuro Nokia
Puh: + 358 505403365
S-posti: ilmanayte@aevirtanen.fi
Kotisivu: www.aevirtanen.fi

Vahinko Werker Oy

Nimi: Kai Tamminen
Osoite: 33710 Tampere
Puh: 040 532770
S-posti: kai.tamminen@werker.fi
Kotisivut: werker.fi