Meranti Siivouspalvelut Ky

Nimi: Antti Pietilä
Osoite: Haaransuonkuja 10, 90240 Oulu
Puh: 0400 683813
Sähköposti: antti.pietila@meranti.fi

Serviz Oy

Nimi: Jarno Hovi
Osoite: Jakokunnantie 24 00660 Helsinki
Puh: 040 7322472
Sähköposti: jarno.hovi@kunnontarkastus.com

Oy Insinööritoimisto ReCon

Nimi: Markku Varsanpää
Osoite: Vaasanpuistikko 18 4 krs, 65100 VAASA
Puh: 050 3007570
Sähköposti: markku.varsanpaa@recon.fi
www.recon.fi

Rakentajain Insinööritoimisto Oy

Nimi: Jukka Stick
Osoite: Tuusantie 3, 03100 Nummela
Puh: Stick 0400 642 629 tai toimisto 09 225 2300
Sähköposti: jukka.stick@rit.fi
www.rit.fi

Pohjanmaan Ilmastointihuolto Oy

Nimi: Janne Penttilä
Osoite: Raiviontie 8, 67700 Kokkola
Puh: 040 5213756
Sähköposti: janne.penttila@pmih.fi
janne.penttila@nuohoojat.fi

www.pmih.fi

VARA Palvelut Oy

Nimi: Teijo Niinimäki
Osoite: Vapaalantie 8A, 01650 Vantaa
Puh: 044 3087375
Sähköposti: teijo.niinimaki@varapalvelut.fi
www.varapalvelut.fi

Suomen Laatuilma Oy

Nimi: Kari Hakamaa
Osoite: 61980 PÄNTÄNE
Puh: 040 1769733
Sähköposti: kari.hakamaa@tervekoti.fi
www.suomenlaatuilma.fi

KLV-palvelu Oy

Nimi: Markku Laine
Osoite: Köydenpunojankatu 14, 20100 Turku
Puh: 050 4334342
Sähköposti: markku@klvpalvelu.fi
www.klvpalvelu.fi

Pirkanmaan Nuohouspalvelu Oy

Nimi: Jyri Sihvo
Osoite: Vaihtotie 1 B 33470 YLÖJÄRVI
Puh: 0500 640164
Sähköposti: noki@luukku.com
www.nuohous.com

Ilmastointi-ja nuohouspalvelu Miettunen Oy

Nimi: Teppo Miettunen
Osoite: 85320 Markkula
Puh: 0400 914183
Sähköposti: teppo.miettunen@miettunen.com
www.miettunen.com

Vakatuuli Oy

Nimi: Juha Tuuli
Osoite: 02970 Espoo
Puh: 045 1480844
Sähköposti: juha@vakatuuli.fi
www.vakatuuli.fi

Air-an – Sisäilmatutkimus

Kangasalan seutu,
Lappeenranta – Imatra – Parikkala – Kitee
Nimi: Petteri Tiainen
Puh: +358 40 7136485
Sähköposti: petteri@air-an.fi

Joensuun seutu
Nimi: Juha Kinnunen
Puh: 0500 577989
Sähköposti: juha@air-an.fi

Lappeenrannan seutu
Nimi: Jarmo Alamäki
Puh: 045 6380645
Sähköposti: jarmo.alamaki@gmail.com

Kuopion seutu
Nimi: Aku Oksala
Puh: 044 5808842
Sähköposti: aku@aoksala.fi

Prodeco Oy Lappi

96100 Rovaniemi
Nimi: Jarmo Tuomikoski
Puh: 050 5555482
Sähköposti: jarmo.tuomikoski@prodeco.fi
www.prodeco.fi

A-Insinöörit Rakennuttaminen Oy

Alasintie 10 90400 OULU
Nimi: Rauno Pakanen
Puh: 050 4680020
Sähköposti: rauno.pakanen@ains.fi
www.a-insinoorit.fi

Tehopuhdistus Vesa Toiviainen Oy

Nimi: Vesa Toiviainen
Osoite: 00760 Helsinki
Puh: +358 40 7509832
Sähköposti : info@tehopuhdistus.fi
www.tehopuhdistus.fi

AE VIRTANEN

Nimi: Arto Virtanen
Osoite: 37200 Siuro Nokia
Puh: +358 50 5403365
Sähköposti: sisailmatutkimus@aevirtanen.fi
Kotisivu: www.aevirtanen.fi

Vahinko Werker Oy

Nimi: Kai Tamminen
Osoite: 33710 Tampere
Puh: 040 532770
Sähköposti: kai.tamminen@werker.fi
Kotisivut: werker.fi